BRANŻA

Producenci, których produkty znajdziesz w naszym asortymencie, nie są przypadkowi. Każdy z nich odpowiada przynajmniej kilku, z naszych pięciu filarów, czyli:

HIGIENA – Jest dla nas kwestią pierwszorzędną. Otaczamy się produktami, dzięki, którym zachowasz najwyższą higienę w swoim domu, w każdej sytuacji. Produkty, jakie znajdziesz u nas, mają za zadanie podnosić poziom higieny, wpływając pozytywnie na Twoje zdrowie i poczucie komfortu.

TECHNOLOGIA – Jej nowoczesność sprawia, że rzeczy codziennego użytku stają się bardziej funkcjonalne. Dzięki wysoko zaawansowanej technologii oszczędzisz czas, pieniądze oraz energię. Rozwiązania jakie posiadają nasze produkty sprawią, że aktywności dnia codziennego staną się przyjemniejsze, a Ty staniesz się szczęśliwszy.

DESIGN – głównym założeniem HCDE jest funkcjonalny i nowoczesny design. Chcemy, abyś posiadał w domu produkty, które oprócz wielu użytecznych funkcji nacieszą również Twoje oczy. Kładziemy duży nacisk na minimalizm, dzięki któremu otaczająca nas przestrzeń osiąga harmonię i porządek.

ZDROWIE – żyjąc w czasach, gdzie wszystko dzieje się szybko i dynamicznie często zapominamy o najważniejszej kwestii, jaką jest nasze zdrowie. Wychodzimy Ci na przeciw, ponieważ wiele z naszych produktów samoistnie zadba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Zminimalizujemy ilość alergenów, bakterii, roztoczy, grzybów, pleśni, a także pomożemy osiągnąć najwyższy poziom i higienę snu.

EKOLOGIA – to ona sprawia, że rozwiązania jakie oferują nasze produkty, tworzone są z myślą o środowisku. Jest to dla nas bardzo ważny aspekt. Każdego dnia staramy się pokazać, że niewielka zmiana nawyków może pomóc nam chronić środowisko. Dotyczy to również przedmiotów dnia codziennego – kupując je u nas, możesz mieć pewność, że masz wpływ na środowisko.

Dystrybucja

Prowadzimy dystrybucję produktów w naszym sklepie internetowym & sklepie stacjonarnym.

Dropshopping

model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

HCDE | Best design products for home


Napisz do nas w sprawie współpracy